Vyzrajte na akné za pomoci rajských jablíček

Na našem obličeji se čas od času nebo někdy i hodně často vytváří akné. Každý mi dá asi za pravdu, že je to velice nepříjemná věc, která nám tak trochu ubíra na sebevědomí. Akné může být způsobováno například hormonálními změnami, špatnou stravou i špatnou hygienou.

Za pomocí této zcela přírodní a skvělé metody docílíte opět zdravé pokožky bez akné. Jediné co potřebujeme k aplikaci je jen obyčejný plátek rajčete.
Vaše kůže bude vypadat mnohem mladší a zdravější, než kdy jindy.
Pokud si pěstujete rajčátka sami, budete to mít velmi jednoduché. Pokud nejste zahrádkáři, jediné co musíte udělat navíc je, jít do obchodu a jednoduše si rajské jablka koupit.

Proč bychom měli používat právě rajčata?

Rajče je jeden z nejúčinnějších léků na akné. Obsahuje mnoho cenných vitamínů (A,B6, C, K, E) a mají super schopnosti, které způsobují zatahování pórů a také regenerují pokožku. Obnovují rovnováhu pH pokožky a díky tomu ji regenerují. Když si vezmeme fakt, že většina kožních onemocnění je způsobena právě ucpanými póry, určitě se nám vyplatí je čistit a pečovat o ně. Obzvlášťe když je to tak jednoduché jako tato metoda.

Jakým způsobem rajčata aplikujeme ?

Nejjednodušší způsob je umýt zralé rajče, nakrájet ho na plátky a pak si jej postupně otírat o tvář a to až do té doby než pokožka absorbuje rajčatovou šťávu. Několik minut necháme pokožku v klidu pracovat a poté ji umyjeme čistou vodou. Máte-li více času, můžete si připravit i rajčatový zábal ale bohatě stačí i tento jednoduchý způsob.

Můžete se těšit na krásnou pleť bez akné a to jen díky úžasným plodům naší země jako je právě rajče. Buďme vděční za to co nám zem nabízí a využíjme toho. Přírodní metody jsou ty nejzdravší a často i ty nejúčinější.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*